Banes me qera

Shitet nga: bekim 25 Nën 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: shpetim robaj
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prizren
banesa gjindet rruges per germi ,eshte e lire prej 15 dhetorit dhe eshte shum konfor dhe shum komplet .Personi qe don ta merr ket banese me qera duhet te paguaj 5 muj avans perndryshe nuk ka mundesi ta merrni (kot e provoni kusht kryesor eshte 5 muaj avns qeraja )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim