Banes ne Prizren lagjia Joni mahalla (stacioni i..

Shitet nga: ilir hoxha 21 Nën 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

620 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 88 m2
Komuna: Prizren
Banesa eshte ndertim i ri ende e pa banuar, me leje ndertimore, urbanistike dhe mjedisore, e ndertuar me standartet me te larta te cilesise nga punekryersi Drini Company, banesa gjindet ne katin e 5 te banimit e paisur me lift si dhe shkalle emergjente po ashtu ka edhe parking nentoksor dhe mbitoksore. Banesa ka 87.44 metra me kete strukture 2 dhoma te fjetjes, dhomen e dites se bashku me kuzhine, 2 banjo, 1 shpajz si dhe ballkonin. Per me shume informata kontaktoni ne numrin e telefonit 049/224-447
Me respekt:
Ilir Hoxha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim