Banesa 86 m2 ne qender te Prizrenit

Shitet nga: ISMET 22 Mar 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 86 m2
Komuna: Prizren
Shitet banesa ne qender te Prizrenit 86 m2 kati i 1 i banimit, banesa eshte gatshme per banim. Banesa posedon 2 dhoma gjumi, sallon se bashku me kuzhin, banjo, shpajz dhe WC. Banesa eshte e re (pa banuar deri tani). Banesa eshte e shtruar me parket. Mund te kontaktoni 044/140-526 Ismeti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim