Banesa 96m2 ne Qylhan

Shitet nga: Kysmete 22 Pri 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

56 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 96 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prizren
Shes banesen e re ne Qylhan. Çmimi eshte 56000 pa mobilje kurse 60000 me mobilje. Ndertesa eshte e re dhe ka ashensor, uje 24 ore dhe rryme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim