Banesa Prizren ne Eurocenter 88m2

Shitet nga: Shener 13 Gsh 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 88 m2
Komuna: Prizren
Banesa eshte ne katin e 5, hyrja e III .

Banesa nuk eshte e perdorur, ka pamje me kalane e Prizrenit,

Dy dhoma te gjumit, koridori i gjere, nje sallon bashke me kuzhine dhe nje banjo,

Si dhe nje paradhome para dhomes se gjumit.

Ne ballkon ka dalje salloni dhe nje dhome e gjumit.

Banesa eshte me nxemje qendrore.

Bashke me banesen shkon nje kuzhine gratis.

Pronari posedon te gjitha dokumentet perkatese per banesen.

Per me shume info:

049 113 124
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim