Banesa dhe Lokali

Shitet nga: Bajram 11 Mar 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prizren
Leshohet me qera Lokali dhe Banesa ngjitur me Tenis Klubin.Lokali eshte i pershtatshem per qdo gje. Ka dhe Podrum. Mbi lokal eshte banesa te cilen leshohet me qera per familje. Gjendemi ne rrugen JUSUF GERVALLA per me shum info... ne numrin 044 390 109.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim