Banesa dy dhomshe me qera

Shitet nga: Arif 22 Pri 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prizren
Lëshoj banesë me qera. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe shpajz.
Banesa është komplet e renovuar dhe e mobiluar siq shihet në foto. Banesa ka hymje të veten të veqant,
Qmimi 150 eu. i pa diskutushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim