Banesa dydhomeshe ne Bazhdarhane

Shitet nga: Ardian 25 Tet 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 69 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prizren
- Banesa gjindet ne Bazhadrhane, perballe Shkolles se Mesme te Mjekesise. Eshte ne katin e trete, pa asnje pengese perpara. Ka pamje te mrekullueshme nga jugu, nga mund te shihen malet dhe qyteti ne teresin e vet. Banesa ka nje sallon te madh, nje dhome me kuzhine, banjo dhe dy ballkona te medhenje.
- Cmimi standard i banesave ne ndertese eshte 750 euro/m2. Per shkak te urgjences banesa shitet me cmim prej 600 euro/m2. Vlera e baneses ne total eshte 41.000 euro. Cmimi eshte i negociushem.
- Eshte ndertim i ri.
- Banesa eshte e banueshme dhe mund te vendoseni menjehere.
- Banesa eshte me ngrohje qendrore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim