Banesa e mobiluar

Shitet nga: Sami muhagjeri 02 Mar 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prizren
Banesa eshte ne katin e tret (3) gjendet te ambullanta (lakuriq) ka pamje shum te mire perballa kalas banesa ka parkıng te mjaftueshem per automjete eshte restaururar dritare plastike dhe der te blinduar,,,,,,,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim