Banesa luksoze ne lagjen Lakuriq ne Prizren

Shitet nga: Shkelzen 16 Shk 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Prizren
Shitet banesa luksoze, 54m2 me mobilje ne lagjen Lakuriq. Gjendet pas ish sallonit te mobiljeve te ambullanta familjare. Eshte ne katin e 4. Banesa ka 2 dhoma, kuzhine, banjo dhe shpajz. Pronari eshte shqiptar, banesa posedon dokumenta te regullta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim