Banesa me qera prane "Qylhanit"

Shitet nga: Banesa 14 Shk 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prizren
Banesa eshte ne katin e pare.Ka dy dhoma,kuzhine,banjo,koridor dhe ballkon.
Eshte e mobiluar dhe plotesisht e re.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim