Banesa me qera te him group te stacioni

Shitet nga: Burim B. Bellaqa 25 Nën 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 103 m2
Komuna: Prizren
leshohet banesa me qera afer stacionit te autobusa ,banesa ka 2 dhoma gjumi banjo koridor dhe sallon me kuzhin te gjitha jan te mobiluara , per me shum informata 049707174
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim