Banesa me qira ne qender te qytetit

Shitet nga: Drita 05 Shk 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prizren
Jap banesen me qira ne qender te qytetit

Banesa ka nxemje qendrore , klime, hidrofor dhe esthe e mobilume I ploteson te gjitha kushtet per banim.
Banesa ka 2 dhoma flejtjes 1 salon 1 kuzhine 1 banjo 2 terasa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim