Banesa ne Bazhdarhane te FSK

Shitet nga: Agroni 13 Gsh 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: rr "Rruste Kabashi", Bazhdarhane te FSK
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prizren
Banesa eshte komplet e rinovuar dhe ka hapesire Neto prej 80m2.
Banesa ka: Sallonin, dy dhoma, kuzhine - shpajz dhe dy ballkona, bodrum dhe garazhe. Eshte ne katin e dyte
Eshte me te gjitha dokumentet percjellese, si dhe e renovuar komplet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim