Banesa ne Bazhdarhane

Shitet nga: Agron 08 Qer 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prizren
Banesa gjindet në rrugën ''Rrustë Kabashi'', Bazhdarhane te FSK

Banesa është komplet e rinovuar dhe i ka të gjitha dok. përcjellëse - Fletë Poseduese
Banesa ka 3 dhoma, shpajz, 2 ballkona.
Podrumin dhe garazhën.

Ballkoni i katit të dytë është i banesës që shihet në foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim