Banesa ne Ortakoll

Shitet nga: Zef 19 Mar 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prizren
Shitet Banesa prej 64m2 e cila gjendet ne lagjen Ortakolle. Banesa eshte ne katin 6 Banesa ka kete renditje te dhomave ; Dhomen e gjumit, Sallonin me trpezari,kuzhinen Koridorin me hapesire te mjaftueshme, si dhe Banjon.
+ podrum..2 ballkona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim