Banesa ne Prizeren-Nderrime me Veture

Shitet nga: Shuajb Sot 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Prizeren
Sipërfaqe: 120.2 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Ndërtesë e re
Komuna: Prizren
Shitet Banesa ne Kompleksin Prizeren Premiume, Banesa posedon renditje perfekte, poashtu dhoma dhe banjo me hapsira komode.


Mundesi nderrimi me Veture ose Teknike ndertimi.


Lokacioni: Prizren Premium, Prizren
Kati: I (mbi lokale)
Hapesira: 120.2 m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim