Banesa ne Prizren

Shitet nga: Lorik 17 Mar 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prizren
Shes banesat ne lagjen jeni mahall Prizren. Njera banes gjendet ne katin e dyte dhe ka 94m2,ndersa tjetra gjendet ne katin e gjashte dhe ka 87m2 qmim sipas mareveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim