Banesa ne Shengjin afer plazhit!

Shitet nga: Besim & Elmaz Vokshi 14 Gsh 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 43 m2
Komuna: Prizren
Banesa eshte ne ndertesesn e re 4 kateshe ne katin e fundit dhe ka ashensor. Ka nje dhome me kuzhine te vogel, korridorin me ormane/dollapa, banjon dhe ballkonin. Kjo banese ndodhet shume afer plazhit (ne vijen e pare) dhe me pamje nga deti.
Banesa shitet me mobilje (2 kauqa, dy shtreter,(ne kat) tavoline me 4 karrika, frigorifer, klime etj.) Dollapat e kuzhines dhe korridorit jane vendos vjet ne vere dhe jane shum pak te perdorura sikurse edhe orendite tjera dhe ato shiten bashk me banesen per cmimin e vendosur me poshte (25500 euro)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim