Banesa ne Shitje

Shitet nga: Albin Kabashi 15 Mar 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

29 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bashdarhae te Pazari djathit
Sipërfaqe: 43 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Prizren
Shes Banesen ne Prizren ne Bashdarhane te Parku ( te Pazari djathit banesa eshte e re ende nuk ka kurgjo esht bler para 2 vjete eshte i ri , ujin dhe rymen e ka te instaular mbrenda eshte krejt that kati i 5-t
ka nje Sallon bashke me Kuzhine , Dhome te fjetjes dhe Banjo ...
Presim Blers Serioz

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim