Banesa ne ortakoll

Shitet nga: Zef 11 Mar 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prizren
Shitet Banesa prej 64m2 e cila gjendet ne lagjen Ortakolle. Banesa eshte ne katin 6 dhe pos qe eshte e banueshme, poashtu eshte e pershtatshme edhe per ushtrimin e qdo llojit te aktivitetit Afarist. Banesa ka kete renditje te dhomave ; Dhomen e gjumit, Sallonin me Kuzhine ne vehte, Koridorin me hapesire te mjaftueshme, si dhe Banjon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim