Banesa ne qender afer Shtepise se Bardhe

Shitet nga: Banesa ne shitje ne qender afer Shtepise se Bardhe 02 Jan 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Prizren
Shitet banesa ne qender te Prizrenit mbrapa Shtepise se Bardhe. Banesa ka 56 m2 dhe gjendet ne Katin e Dyte, ku perfshin dy dhoma, nje paradhome, kuzhina, banjo, korridori.
Banesa gjendet ne njeren nga pjeset qendrore dhe me te frekuentuera te Prizrenit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim