Banesa ne qender te qytetit Bursa ne Turqi

Shitet nga: Kemajl 03 Dhj 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 82 m2
Komuna: Prizren
Lokacioni i baneses eshte qyteti Bursa ne Turqi qendra e qytetit per ata te cilet e njofin qytetin e Burses lokacioni i sakte ( Yildirim,Ipekcilik caddesi,Karaac mahalesi,Guray apartmant nr-57 kati i dyte).
Banesa posedon:1 sallon,2 dhoma gjumi,kuzhina ndamas,1 banjo, koridor,deren e qelikt dhe sistemin e gazit modern. ( Ne brendin e baneses ka laminat dritaret jane te renovuara moderne PVC)....Mund te kontaktoni edhe permese Viberit..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim