Banesa ne shitje afer Shtepise se Bardhe

Shitet nga: Banesa afer Shtepise se Bardhe 20 Dhj 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Prizren
Urgjent shitet Banesa qe gjendet afer Shtepise se Bardhe. Banesa gjendet ne katin e dyte dhe ka 56 m2, - dy dhoma, nje paradhome, kuzhina, banjo, korridori dhe nje shpajz i vogel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim