Banesa ne shitje ne qender afer Shtepise se Bardhe

Shitet nga: Urgjent-Banesa ne shtije ne qender afer Sh.Bardhe 29 Dhj 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Prizren
Shitet Banesa qe gjendet ne qender mbrapa Shtepise se Bardhe, ne njeren nga pjeset me te frekuentuara dhe qendrore te Prizrenit.

Banesa eshte ne Katin e Dyte, ka 56 m2 dhe perfshin dy dhoma, nje paradhome, kuzhina, banjo, korridori.

Banesa eshte ndertim tejet cilesor, nga ato ndertimet e fundit te viteve 1998 /1999.

Dokumentacioni i plote dhe i rregullt ne te gjitha aspektet dhe bartja mund te behet menjehere pas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim