Banesa ne shitje

Shitet nga: Banesa afer Shtepise se Bardhe 19 Dhj 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

47 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 57 m2
Komuna: Prizren
Shitet Banesa ne qender te Prizrenit - afer Shtepise se Bardhe. Bankesa ka 56 m2, dy dhoma, nje para-dhome, kuzhina, banjo, korrdori dhe nje shpajz.
Banesa ka dokumentacion te rregult.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim