Banesa ne shitje

Shitet nga: shpresa 22 Dhj 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: gjirokastra
Sipërfaqe: 58 m2
Komuna: Prizren
Banesa gjindet te Tregu i gjelbert.Banesa ka trepezari me kuzhin dhoma e fjetjes dhoma per femije banjo si dhe obor eshte ne katin e pare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim