Banesa përball ABI Center

Shitet nga: Z!!!! 06 Mar 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 54 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar, Bodrum
Komuna: Prizren
Banesa ka 1 sallon, 1 dhomë të fjetjes, kuzhinë,
shpajz, ballkon, podrum.
Banesa gjendet në katin e 4, dhe ka pamje të
mrekullueshme.
Lifti punon.
Banesa është e renovuar dhe shitet me mobilje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim