Banesa prej 90m2/ 55000 euro

Shitet nga: Din Gegollaj 10 Jan 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prizren
Banesa gjinden ne lagjen Tabakhane, tek ndertesat e vjetra 5- katshe.
Banesa ka nje siperfaqe prej 90 m2, gjindet ne katin e katert 4-et dhe e ka te renovuar te gjithe hyrjen.
Banesa eshte ne terrsi e re, ka: dritare nga PVC-alumini, dyer, mure, llaminat, ujesjelles dhe rrjet elektrik te ri. Banesa ka kete strukture:
*sallon (dhome ndenjes)- 1 cope,
*kuzhine me trapezari- 1 cope,
*dhoma te gjumit- 2 cope,
*banjo e re- 1 cope,
*ballkona ( teresa )- 2 cope.
Gjitheashtu ka dere te blinduar.
Te interesuarit mund ta vizitojne banesen ne cdo kohe dhe te binden mbi komoditetin dhe pamjen ekskluzive qe e ofron.
Tel: 044-167-459 dhe 045-550-977.
Cmimi shume i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim