Banesa rr.petrit bytyqi KATI PARE (LAKURIQ)

Shitet nga: Nadi 21 Qer 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Prizren
Shitet banesa kati pare ne rugen Petrit Bytyqi afer kekut perball shkoles LEF NOSI banesa posedon 2 dhoma banjo kuzhine dhe 2 balkon dhe podrum. ju mirpresim . na kontaktoni ne nr :044182347
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim