Banesa rr.petrit bytyqi KATI PARE (LAKURIQ)

Shitet nga: NADI 07 Gsh 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: petrit bytyqi (LAKURIQ)
Sipërfaqe: 52 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Bodrum
Komuna: Prizren
Shitet banesa kati pare ne rugen Petrit Bytyqi afer kekut perball shkoles LEF NOSI banesa posedon 2 dhoma banjo kuzhine dhe 2 balkon dhe podrum. ju mirpresim . na kontaktoni ne nr :044182347Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim