Banesa te tregu i gjelbert

Shitet nga: Banesa 23 Maj 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Jusuf Gervalla
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Prizren
Shes banesen te tregu i gjelbert, ne katin e dyte dhe i mobiluar. Ka dy dhoma, shpajz dhe banjo. Gjendet ne nje pjes shume te pershtatshme te qytetit pasi nga aty shpejt arihet ne c'do pjes te qytetit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim