Banesa tri dhomshe ne Lagjen Bazhdarhane te Kul..

Shitet nga: Xxxx 27 Krr 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

53 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prizren
Shitet Banesa tri 3 dhomshe plus Kuzhina. Banesa gjindet ne lagjen Bazhdarhane te Kater Kullat .Banesa ka dy dhoma te fjetjes sallon dhe kuzhin .Banesa ka ballkon si dhe nje Kuzhin vere te ndertuar ne Ballkon .Banesa ka Lift.Banesa gjindet ne katin e pest.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim