Banesat ne Prizren

Shitet nga: Banesat 22 Nën 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prizren
Shitet Banesa 99m2 ne katin e 3 e cila posedon 2 dhoma gjumi dhe Sallon me kuzhin te madhe nje banjo me wc + Wc ka koridor te gjer
si dhe shiten banesat ne katin e 5,6 nga 71m2 te cilet kan nga nje dhom gjumi + sallon dhe kuzhin se bashku
po ashtu te madhe +banjo te madhe me standarde europiane banesa jan te perhershmme nuk jan per 99 vjet qmimi sipas marrveshjes
Bohet ndrrim Me truall si dhe me Shtepi
Me pamje nga Hib Petrolli ne Rrugen kryesore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim