Banesat ne nje objekt te posaperfunduar

Shitet nga: Afrim 03 Gsh 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Komuna: Prizren
Shiten edhe 3 banesa te fundit ne nje Objekt te posaperfunduar. Objekti gjindet ne lagjen perballe Katedrales vetem 250m nga Qendra e Prizrenit, Shadrvani. Banesat jane 2 me 84m2 dhe 1 me 88m2 ne kate te 1 te 2 dhe te 3. Te gjitha jane me dy dhoma fjetje, sallon, kuzhine, banjo, terase te mbuluar dhe garazhe nentoksore te mbyllur. Niveli arkitektonik i larte dhe i pakrahasueshem me ndertimet tjera ne rajon.
Informatat me te hollesishme ne
www.banesa.me
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim