Banese me mbi 100 m2 teras dhe banesa 74 m2

Shitet nga: Xxx 15 Jan 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dhoma
Sipërfaqe: 74 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prizren
Shes ose ndrroj banesen ne Prizren te tri kullat
Banesa ka 74 m2
Kurse Terasa mbi 100 m2
Banesa posedon Ashensor parking
Mundesi kompenzimi deri 50%
Per me shum info na kontaktoni
Per mes numrave te telefonit
Kosov -- 044-703-111 (Viber)
Gjermani +49-15224895990 ( viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim