Banese 64m2, Kati Perdhese, ne lagjen Ortakoll

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group Sot 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

56 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prizren
Shitet Banesa prej 64m2 e cila gjendet ne lagjen Ortakolle. Banesa eshte ne katin perdhese dhe pos qe eshte e banueshme, poashtu eshte e pershtatshme edhe per ushtrimin e qdo llojit te aktivitetit Afarist. Banesa ka kete renditje te dhomave ; Dhomen e gjumit, Sallonin me Kuzhine ne vehte, Koridorin me hapesire te mjaftueshme, si dhe Banjon... Pronar I Shqiptare dhe posedon te gjitha Dokumentet perkatese me Listen Poseduse. Per me shume INFO na kontaktoni ne Num tane te Tel/Viber : +386 49607074. , dhe ne Fiks-Zyre +381 38736252 . Orari I Punes 09-17.00

Shitet Prej
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim