Banese e Re 108m2,kat I 4te perballe Q.T.Elkos

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 16 Mar 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

72 500 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 108 m2
Komuna: Prizren
Shitet Banesa e cila Gjendet perballle Q.T.Elkos ne Pz. Banesa eshte ne katin e 4te te banimit dhe ka Kete renditje te dhomave, Dhoma gjumi-2, dhomen e femijeve, Sallonin me Kuzhine ne vehte, Koridori me Terpezari, Banjo e Wc ndarazi, si dhe Terasen me pamje te mahnitshme kah Parku I qytetit... Pronari Shqiptar dhe posedon te gjitha dokumentet perkatese. Per me shume INFO na kontaktoni...
Mob-Viber
+386 49607074

+381 38736252. Zyre-Office

Shitet Prej
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim