Banese e Re e Gatshme per banim,perballe Q.T.Elk..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Dje 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prizren
Shitet Banesa e re e gatshme per Banim e cila gjendet perballe Q.T.Elkos,afer Universitetit te Pz. Banesa eshte ne katin e 4te te banimit dhe permbane Kete renditje te dhomave... Dhomen e gjumit,Sallonin me Kuzhine ne vehte, Koridorin me Terpezari, Banjon e Wc ndarasi, Shpajzin si dhe Terasen me pamje kah Gjelbrimi apo Parku I Qytetit. Pronari Shqiptare dhe posedon te gjitha dokumentet perkatese. Per me shume INFO na Kontaktoni ne Num tane, apo ne Gmail Adresen tone... +386 49607074. Zyre Office +381 38736252
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim