Banese e re 110 m2 dhe 100m2 terrace , me Qera n..

Shitet nga: korab 18 Shk 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Prizren
BANESA VIP me Qera, ne katin e 1- (kati pare, ka edhe lift) , eshte e re POSEDON :

1 SALLON
1 KUZHINE
3 DHOMA GJUMI
1 BANJO ( kopletume + )
1 BALLKON + Terrace 100 M2.
+ 1 parking ne garazhe ne katin -2 (me lift) .

Nxemje qendrore moderne
Klimatizim
Uje dhe rryme te sigurar

BANESA GJINDET te Objekti në Prizren tek rrethi I Benafit , ne ndertesen e firmes NTN MIRI, ne kete objek eshte vendosur Banka NLB dhe Banka BKT .

mobilimi behet sipas marreveshes , dhe parapagimit mund te mobilohet komplet,
per momentin ska mobilje.
Qmimi : 400 EURO/ muaj
NUK jepet per 1 apo 2 muaj , vetem mbi 1 vit ,

049-30 30 80
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim