Banese e re 4 dhomëshe 109m²

Shitet nga: Shukri Fetoshi 17 Tet 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rr.Xhemil Fluku
Sipërfaqe: 109 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prizren
Eshte banese e re Kati i 5-të i banimit, 109 meter katrore, ka 3 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine, shpajz, banjo + WC ndihmese, ka nxemje qendrore kolektive, ujë 24 ore me rezervar (pompë), ashensor. Siperfaqja bruto 109 m², Neto 98 m². Ne katin perdhese ka qender tregtare. Qmimi fillestar = 750 euro per 1 m² . Banesa gjendet prane Qendres se mjeksise familjare. Rr.Xhemil Fluku Shtesë: Në fotografinë e paraqitur të objektit pjesa e kufizuar me ngjyrë të kuqe eshte banesa.
Aty shihet edhe qe banesa i ka 2 terrasa: ne sallon dhe ne dhomen e gjumit. Ne katin perdhese ka qender tregtare.
Çmimi: 750 EUR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim