Banese e re afer S.Autobuseve 77m2, kat i 4te SH..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group Dje 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

48 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 77 m2
Komuna: Prizren
Shitet Banesa e re e gatshme per banim e cila gjendet afer S.Autobuseve ne Pz. Banesa gjendet ne katin e 4te te banimit dhe permbane sallonin, kuzhinen, dhomen e gjumit, banjon, shpajzin si dhe terasen me hapesire te mjaftueshme me pamje kah rruga kryesore. Pronari Boshnjak dhe posedon te gjitha dokumentet perkatese, si dhe hipoteken apo Listen Poseduese...
Shitet prej
Xeni Real-Estate Group
Tel-Viber ;
+386 49607074
+377 44 431541
+381 38736252 Zyre-Office
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim