Banese e re e gatshme per Banim afer S.Autobusev..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group Dje 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prizren
Shitet Banesa e re e gatshme per banim e cila gjendet afer S.Autobuseve ne Pz. Banesa gjendet ne katin e 8te te banimit dhe permbane sallonin me kuzhinen ne vehte, dhomen e gjumit, banjon si dhe terasen me hapesire te mjaftueshme dhe pamje kah qendra e qytetit. Pronari Shqiptar dhe posedon te gjitha dokumentet perkatese si dhe listen poseduse...
Per me shume INFO na Kontaktoni ...

Mob-Viber
+386 49607074

+381 38736252 Zyre-Office

Shitet prej
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim