Banese e re e gatshme per banim 65m2, kat i 1re ..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Dje 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prizren
Shitet Banesa e re e gatshme per banim e cila gjendet ne komleksin e banimit R-Tahiri mrapa S.te Zjarefiksave ne Pz. Banesa eshte ne katin e 1re te banimit dhe permban kete renditje: dhomen ditore, dhomen e gjumit, kuzhinen, banjon, shpajzin si dhe terasen me hapesire te mjaftueshme dhe pamje kah oborri apo parku i nderteses. pronari Shqiptar dhe posedon te gjitha dokumentet perkatese si dhe Hipoteken apo Listen Poseduse...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim