Banese luksoze ne qender te Prizrenit.

Shitet nga: Meriton Dida 02 Shk 01:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

97 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Bodrum, Interfon
Komuna: Prizren
Banesa ne shitje me siperfaqe 100m/2 ka 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhine , koridor dhe banjo, garazhde dhe bodrum personal ( shih ne foto ) .
Banesa gjendet perball stacionit te autobuseve te ndertesa Him-group kati 3 i banimit.
posedon ashensor ,mirembajtje ( pastrim ) , sigurim me kamera , parku per femije ,rezervoar uji ( bazen ) per gjithe ndertesen, e shume biznese exluzive ( meridian , caffe sweet , butik benny , spitali turk , agjensione etj. )
Eshte banese e mobiluar me gjitha paisjet komplet si ( roletne alumini elektronik me rryme , klime , kabllor dhe internet , dekor ne mure e tavane KNAUF si dhe extra ndriqim , nxemje qendrore , gjenerator per te gjithe ndertesen ( lift , ndriqimi jasht , pompat e ujit 24/7 )
ka ballkon me hapsire diku 25m/2 ( 180' gjdo dhome si dhe salloni qasje ne te ) .
pamje ka kalaja , ortakolli dhe rethi rruga kryesore te ish-Benafi .
QMIMI PERFSHINE BANESEN E MOBILUAR SI NE FOTO BASHK ME GARAZHDE DHE BODRUM Privat ( pa hipotekë si dhe kompletuar me dokumentacion )
Presim bleres serioz ,jeni te mirepritur .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim