Banese me qera ne Prishtine

Shitet nga: xhevxhet 20 Pri 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prizren
leshoj banesen me qira ne ortakoll afer semaforave , 1 sallon, 1 dhome dhe kuzhina.cmimi me marreveshje.
tel per kontakt : 044 -130-935 Xhevxhet Fetahu.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim