Banese me qera ne Prizren dhe me nje qimim shum ..

Shitet nga: Ramadan Kryeziu 18 Pri 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prizren
Jepet banesa me qira , Banesa esht e mobilume dhe me vend parkin te mjaftushem direkt para nderteses
, banesa gjindet tek Shkolla Remzi Ademaj (Ish shkolla Emin Duraku ) Kati i 2 te interesuarit ju lutem te
lejmrohen ne Nr.049 128 354

Ju falemnderoj per thirrje serioze

Ramadan Kryeziu

tel: 044 128 354
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim