Banese me qera prane 'Qylhanit'

Shitet nga: xhYlfidane 17 Shk 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prizren
Banesa ka 2 dhoma nje kuzhine,banjon dhe ballkonin.Gjendet ne katin e pare.E mobiluar dhe plotesisht e re.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim