Banese ne EuroCenter 157m2, kat i 3te Extra-Rend..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 16 Mar 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 157 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prizren
Shitet Banesa e cila gjendet ne kompleksin e Banimit EuroCenter ne qender te qytetit te Pz.
Banesa eshte ne katine 3te te banimit me pamje te mahnitshme dhe permbane kete renditje te dhomave...
2-Dhoma gjumi, dhomen e femijeve, Sallonin, Kuzhinen, terpezarine, banjon dhe Wc ndarasi, si dhe Terasen me pamje shume komode...
Pronari Shqiptare, posedone te gjitha dokumentet perkatese...
Per me shume INFO na kontaktoni. . .
Tel-Viber ;
+386 49607074


+381 38736252 Zyre-Office

Shitet prej ;
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim