Banese ne Prizren

Shitet nga: Blerim Susuri 13 Shk 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

39 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prizren
Shes banesen ne Prizren 60M2.
Banesa ështe te Shkolla e Re(Mjeksis)Prizren
Banesa ka dhomë gjumi,një sallon dhe ballkon.
Eshte e gatshme per banim nga 1Prilli2015.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim